Redesign webových stránek

tom12     Pokud máte zastaralé webové stránky, nebo pokud nejste spokojeni s jejich současným stavem, můžeme provést redesign webových stránek. Redesign webových stránek lze doporučit i v případě, když jsou stávající stránky dlouhodobě v nezměněné podobě. Umožní to zviditelnění Vaší prezentace. Spojením rozboru stávajících stránek a Vašich nových požadavků a přání se dohodneme na vhodném řešení.

  • Nová Grafika - Pomůžeme Vám oživit web zajímavými grafickými prvky, nebo navrhneme novou grafickou podobu Vašich stránek.
  • Převod statických stránek na dynamické - Pokud máte stránky psané v kódu html, můžeme zvýšit komfort ovládání instalováním vhodného redakčního systému a zvíšit tak možnosti Vaší prezentace. Jednoduchým způsobem pak budete moci přidávat nové články na web. Nemusíte přitom znát programování. Ušetříte čas i náklady nutné pro údržbu a provoz webu.
  • Zlepšit optimalizaci - Zajistíme přesnost zobrazení webových stránek v běžně přístupných prohlížečích. Pomůžeme Vám dostat Vaše stránky na přední místa ve vyhledávačích. 
  • Doplnit obsah - Textový obsah je téměř klíčový prvek. Doplněním kvalitních textů zvýšíte návštěvnost Vašich stránek. Návštěvníka, který vaše stránky na internetu najde a vstoupí na ně, je potřeba přesvědčit aby vám zavolal, napsal či aby navštívil prodejnu.

Kontakt:

Tomáš Vyhnálek

Ledec 9
535 01 Přelouč

Tel.: 605 451 870
e-mail: info@tom-vyhnalek.cz
IČ: 627 08 252
DIČ: CZ7408313308

Mapa: